Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новорічні свята в Дністрівському НВК

Date: 24 січня 2019 о 18:45, Refreshed 24 січня 2019 о 18:45
342 view

В останні дні року, що минає дітям, як ніколи, потрібне свято, веселі колядки та щедрівки,танці, розваги, тепле дружнє коло шкільної сімʼї і обов’язково – віра в диво. Саме тому у навчальному закладі з 26 по 28 грудня 2018 року було проведено новорічні свята для вихованців дошкільного підрозділу та учнів 1 - 9 класів.
Врахувавши вікові та індивідуально-психологічні особливості учнів, їхні нахили, інтереси, вихователями , класними керівниками , педагогом-організатором було складено план проведення новорічних свят.
26 грудня 2018 року для учні 5-9 класів було проведено конкурсну програму «Дністрівка має таланти», під час якої кожен клас представляв музичні номери.
27 грудня 2018 року вихователі дошкільного підрозділу Гринько Є.К. та Псарюк Т.Д. з дітьми різновікової групи інсценізували казку «Рукавичка на новий лад ».
Цього ж дня класний керівник 3 класу Крушенівська М. М. разом з своїми учнями провела новорічну розважальну програму.
28 грудня 2018 року були проведені класними керівниками Костюк І.І. , Кушнір А.В. та Чебан Т.В. новорічні ранки з учнями 1-2 та 4 класів.
28 грудня 2018 року учні закладу привітали колядками педагогічний колектив та спонсорів з Новим роком та Різдвом Христовим.
Учні із захопленням та зацікавленістю готувалися до новорічних та різдвяних свят, виявляли ініціативу, пропонували своє бачення сценічних номерів, організації та оформлення заходів.
Затишні, родинні заходи, проведені в Дністрівському НВК були покликані пробудити в дітях відчуття свята Різдва Христового, початку нового року. За допомогою збереження українських традицій, затвердити почуття патріотизму та віри в Україну.

Comments:
Only authorized users can leave comments.